20let odborník na reality 

             

0|

Prodej stavebního pozemku pro bydlení v obci Holešov

Evidenční číslo: 0
Typ nabídky: 0
Kraj: 0
Okres: 0
Obec: 0
Energ. štítek: 0
Elektřina: 0
Výměra pozemku: 10
Zastavěná plocha: 0
Infrastruktura: 0,0,0,0
Cena: Na dotaz v RK

Pozemek se nachází v severní okrajové části Holešova, mezi řekou Rusava a ul. Přerovská. Parcela je součástí rozsáhlých rozvojových ploch pro bydlení. Pozemek je územním plánem veden jako lokalita pro bydlení hromadné (H-B1). Navržená výstavba představuje základ pro nově vznikající urbanisticky kvalitní městskou čtvrť, která by měla nabízet komfortní bydlení ve městě s veškerou infrastrukturou a dobrou dostupností. Docházková vzdálenost od centra je 10 min., současně blízkost přírody nabízí možnosti aktívní relaxace.

Holešov je součástí mikroregionu s bohatou kulturní tradicí a značným rekreačním potenciálem. Nachází se na pomezí Hané a Valašska, z východní strany ji obklopuje Hostýnsko-vsetínská vrchovina. Lokalita je velmi dobře dostupná z Kroměříže, Přerova a Zlína.

K prodeji se nabízí pozemek o celkové výměře 10 198 m2. Pozemek má lichoběžníkový tvar, jeho východní strana měří 201 m a západní 243 m, severní strana měří 46 a jihovýchodní 60 m. V místě je v dosahu potřebná infrastruktura, VN/NN ve vlastnictví E.ON, plynovod (DN150), kanalizace, vodovod. Z hlediska územního plánu je v místě možno realizovat rezidenční výstavbu, bytovou, hromadnou.


Eva Mlčková, Mgr.

Makléř:

19
Eva Mlčková, Mgr.
Telefon: 604 276 446
E-mail:

Odpovědět na nabídku Tisk nabídky

©2015 Dohoda.cz | Created by Tomáš Rozsypálek