Kancelář s 16.letou tradicí a osobním přístupem

Zlínský kraj|

Prodej komerčního objektu v Chropyni

Evidenční číslo: KO/chop/E
Typ nabídky: Nabídka
Kraj: Zlínský kraj
Okres: z
Celkem pater: 2
Vlastnictví: Osobní
Uvolnění: dohodou
Stav. materiál: cihla
Výtah: Ne
Celk. plocha: 706 m2
Vytápění: ústřední plynové
Vaření: el.
Sklep: ano
Energ. štítek: G
Elektřina: Ano
Výměra pozemku: 4 637 m2
Užitná plocha: 1 265 m2
Zastavěná plocha: 547 m2
Infrastruktura: Elektřina,Kanalizace,Plyn,Voda
Cena uvedena za: nemovitost
Cena: v RK

K prodeji se nabízí zděný objekt z roku 1954 po rekonstrukci prováděné v letech 2009-2010, s valbovou střechu s taškovou krytinou. Fasáda je štuková hladká. Objekt je podsklepený, sklep byl původně zbudován jako atomový kryt, jeho plocha činí 379 m2, má 11 místností, v jedné z nich je umístěn centrální boiler pro ohřev TUV pro celý dům.

V přízemí o celkové ploše 423 m2 je vstupní hala, schodiště dvě restaurační společenské místnosti s krbem, dva salonky, WC pro ženy, muže a tělesně postižené, dvě místnosti, šatna pro personál a sklad.

Ve 1. NP o celkové ploše 283 m2 se nachází 6 dvoulůžkových pokojů s možností zvýšení kapacity až pro 18 osob, každý pokoj je vybaven sprchou, a WC s umyvadlem. V patře je kancelář.

Objekt je vytápěn ústředním topením plynovým kotlem. Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě (vodu, plyn, kanalizaci a el. energii).

Dům je osazen do rozlehlé oplocené zahrady s parkovou úpravou s okrasnými dřevinami o rozloze 4 090 m2. Na pozemku jsou zpevněné plochy pro parkování vozidel u vjezdu na pozemek. Z přízemí je vstup na terasu, která navazuje na zahradu.

Užitná plocha: 1 265 m2

Plocha parcely: 4 637 m2

Zastavěná plocha: 547 m2

Obestavěný prostor: 3 709 m3

Počet místností: 12

Nemovitost je vhodná jak pro komerční tak i nekomerční využití (penzion, domov pro seniory, soukromá školka, sídlo firmy čí vícegenerační bydlení).

Současný majitel nechal zpracovat projekt na výstavbu domu pro seniory.

V Chropyni se nachází léčivý pramen, který léčí převážně choroby pohybového ústrojí, a to chronický revmatismus kloubní, svalové revmatismy, arteriosklerózy v počátečních, stádiích a při dobré funkční činnosti srdeční, polyneuralgie, polyarthritis reumatica chronica, neurovegetativní dystonie, obrny nervů, záněty sedacího nervu, cévní poruchy centrálního nervstva, 


Eva Mlčková, Mgr.

Makléř:

19
Eva Mlčková, Mgr.
Telefon: 604 276 446
E-mail:

Odpovědět na nabídku Tisk nabídky

©2015 Dohoda.cz | Created by Tomáš Rozsypálek