Kancelář s 18.letou tradicí a osobním přístupem

Zlínský kraj|

Prodej řadového domu Holešov - Dobrotice

Evidenční číslo: ŘRD/dob/2
Typ nabídky: Nabídka
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Kroměříž
Obec: Holešov, Dobrotice
Velikost: 3+KK
Celkem pater: 1 NP
Vlastnictví: Osobní
Stav. materiál: dřevo, betonový základ
Výtah: Ne
Celk. plocha: 101 m2
Vytápění: elektrické
Vaření: el.
Ohřev vody: kotel
Koupelna: Vana
Balkon: Terasa 20 m2
Energ. štítek: B
Elektřina: Ano
Výměra pozemku: 301 m2
Užitná plocha: 131,8 m2
Zastavěná plocha: 62 m2
Infrastruktura: Elektřina,Kanalizace,Plyn,Voda
Cena uvedena za: nemovitost
Cena: 3 759 169 Kč

Představujeme Vám nový projekt, jehož výstavba je připravena k realizaci na rovných, již zasíťovaných parcelách. Řadové rodinné domy v Holešově - Dobroticích jsou navrženy jako první bylení pro mladé rodiny a seniory pro nízké provozní náklady, ekologičnost a čísté životní prostředí. Dům je situován v klidné části obce, u holešovského zámeckého parku a řeky Rusava, s výhledem na Hostýnské vrchy. Místo nabízí budoucím obyvatelům krásné prostředí pro rodinný život, prostor pro dětské hry, dostupnost občanské vybavenosti. Okolí přímo vybízí k sportovně-rekreačním aktivitám pro blízkost cyklostezky, Hostýnských vrchů, ZOO Lešná. Pro rybáře je kousek Fryštácká přehrada. Pro milovníky golfu pak golfové hřiště u hotelu a lázní Kostelec s vyhřívaným venkovním bazénem a welness procedurami.

Dům má prostor pro parkování, z obývacího pokoje se vstupuje přímo na zahradu o velikosti 301 m2. Je počítáno také s prostorem pro technické vybavení, zahradní nábytek nebo sportoní vybavení. Tento porstor je také možno začlenit do vnitřních částí domu. V přízemí domu je kuchyně spojená s jídelnou a obývacím pokojem, sociální zázemí, patře jsou dvě ložnice, koupelna a šatna. V rámci klientského řešení jsou možné změny jak v dispozici, tak i technickém řešení.

Výstavba domu trvá průměrně 4 měsíce a všechny formality související se zahájením stavby a její následnou kolaudací zajístí zhotovitel.

Podlahová plocha: 101,6 m2,

Užitná plocha: 131,8 m2

Zastavěná plocha: 62 m2

Plocha pozemku: 301 m2


Eva Mlčková, Mgr.

Makléř:

19
Eva Mlčková, Mgr.
Telefon: 604 276 446
E-mail:

Odpovědět na nabídku Tisk nabídky

©2015 Dohoda.cz | Created by Tomáš Rozsypálek