Kancelář s 18.letou tradicí a osobním přístupem

Zlínský kraj|

Řadový rodinný dům Holešov-Dobrotice

Evidenční číslo: RD/dob2v/E
Typ nabídky: Nabídka
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Kroměříž
Obec: Holešov, Dobrotice
Velikost: 3+KK
Celkem pater: 2 NP
Vlastnictví: Osobní
Uvolnění: jaro 2019
Stav. materiál: d
Výtah: Ne
Celk. plocha: 137,7 m2
Vytápění: elektrické
Vaření: el.
Ohřev vody: kotel
Koupelna: Vana
Balkon: Terasa 20 m2
Sklep: ne
Energ. štítek: B
Elektřina: Ano
Výměra pozemku: 301 m2
Užitná plocha: 137,7 m2
Zastavěná plocha: 62 m2
Infrastruktura: Elektřina,Kanalizace,Voda
Cena uvedena za: nemovitost
Cena: 4 123 612 Kč.
Představujeme Vám nový projekt, jehož výstavba je připravena k realizaci na rovných, již zasíťovaných parcelách. Řadové rodinné domy v Holešově - Dobroticích jsou navrženy jako první bydlení pro mladé rodiny a seniory pro nízké provozní náklady, ekologičnost a čisté životní prostředí. Dům je situován v klidné části obce, u holešovského zámeckého parku a řeky Rusava, s výhledem na Hostýnské vrchy. Místo nabízí budoucím obyvatelům krásné prostředí pro rodinný život, prostor pro dětské hry, dostupnost občanské vybavenosti. Okolí přímo vybízí k sportovně-rekreačním aktivitám pro blízkost cyklostezky, Hostýnských vrchů, ZOO Lešná. Pro rybáře je kousek Fryštácká přehrada. Pro milovníky golfu pak golfové hřiště u hotelu a lázní Kostelec s vyhřívaným venkovním bazénem a wellness procedurami.
 
Dům má prostor pro parkování, z obývacího pokoje se vstupuje přímo na zahradu o velikosti 301 m2. Je počítáno také s prostorem pro technické vybavení, zahradní nábytek nebo sportovní vybavení. Tento prostor je také možno začlenit do vnitřních částí domu. V přízemí domu je kuchyně spojená s jídelnou a obývacím pokojem, sociální zázemí, patře jsou dvě ložnice, koupelna a šatna. V rámci klientského řešení jsou možné změny jak v dispozici, tak i technickém řešení.
 
Výstavba domu trvá průměrně 4 měsíce a všechny formality související se zahájením stavby a její následnou kolaudací zajistí zhotovitel.
 
Podlahová plocha: 117,5 m2
 
Užitná plocha: 137,7 m2
 
Zastavěná plocha: 62 m2
 
Plocha pozemku: 301 m2

Eva Mlčková, Mgr.

Makléř:

19
Eva Mlčková, Mgr.
Telefon: 604 276 446
E-mail:

Odpovědět na nabídku Tisk nabídky

©2015 Dohoda.cz | Created by Tomáš Rozsypálek