Kancelář s 16.letou tradicí a osobním přístupem

Výstavba bytů ve Zlíně-Štípa, prodej zahájen

Základní údaje o projektu
Představujeme Vám nový projekt, jehož výstavba již započala. Bytový dům s komerčními plochami je situován na Mariánském náměstí, v centru městské části Zlín, Štípa. Jedná se o polyfunkční stavbu s 30 bytovými jednotkami a komerční jednotkou v přízemí. Komerční jednotky jsou určeny rovněž k prodeji. Budou připraveny pro obchodní kancelářský nebo ordinační provoz 
Objekt bude čtyřpodlažní, s podzemním parkováním. V přízemí budou byty s předzahrádkami a nebytovými prostory. Ve 4. nadzemních podlažích budou mimo jiné i mezonetové byty 3+KK. V domě jsou navrženy byty 2+kk a 3+kk o velikosti od 49 do 118 m2.
Většina bytů má balkon, byty v přízemí pak malou předzahrádku otočenou na západ nebo jih. Sklepy jsou vždy umístěny v blízkosti bytů, na stejném podlaží jako byt.
V domě je počítáno s výtahem, bude tedy možný bezbariérový pohyb. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě (kanalizaci, vodu, zemní plyn a kabelovou televizi, telefon). Vybavení bytu bude na přání klientů.
Dispozice bytů bude možno do určité fáze výstavby upravovat, případně jednotky slučovat do větších celků, pro dosažení maximální komfortní obytné plochy.
V suterénu jsou navžena parkovací místa pro obyvatele domu.
 
Místo
Bytový dům je situován v centrální části, naproti kostela na Mariánském náměstí, které prošlo v roce 2012 celkovou revitalizací. Nabízí tak budoucím obyvatelům kultivované prostředí a blízkost veškeré občanské vybavenosti. Děti to budou mít jen pár kroků do mateřské i základní školy. Je zde mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity jak dětí, tak i dospělých. Zastávka MHD, pošta, sportovní i hrací plochy jsou hned vedle. Naleznete zde jak sportovně-rekreační plochy, cyklostezku, hrací hřiště pro děti tak i ZOO, která je velkým lákadlem pro malé i velké. Je zde letiště pro sportovní aviatiky a modeláře, pro rybáře se nabízí Fryštácká přehrada. Pro milovníky golfu je zde k disozici golfové hřiště u hotelu a lázní Kostelec s vyhřívaným venkovním bazénem welness procedurami.
 
Kompletní katalog bytů je ke stažení v sekci "Ke stažení pod názvem Byty Štípa.
 
http://www.dohoda.cz/libs/fileman/Uploads/Ke%20stazeni/kat_Stipa.pdff
 

©2015 Dohoda.cz | Created by Tomáš Rozsypálek