Kancelář s 18.letou tradicí a osobním přístupem

Zlínský kraj|

Prodej nového bytu 4+kk v centru Zlína, ul. Sadová

Evidenční číslo: B/dev/511
Typ nabídky: Nabídka
Kraj: Zlínský kraj
Okres: Zlin
Obec: Zlin
Velikost: 4+kk
Patro: 5. NP
Celkem pater: 5. NP
Vlastnictví: Osobní
Uvolnění: 12/2021
Stav. materiál: cihla
Výtah: Ano
Celk. plocha: 152,56 m2
Vytápění: dalkove ustredni
Vaření: el.
Ohřev vody: dalkovy
Koupelna: Vana
Balkon: 3x
Sklep: 2x
Energ. štítek: B
Elektřina: Ano
Užitná plocha: 162,58 m2
Infrastruktura: Elektřina,Kanalizace,Plyn,Voda
Cena uvedena za: nemovitost
Cena: 11 916 286 Kc.

Rezidence Sadová je jedinečné moderní bydlení v samém srdci Zlína. Výjimečné místo přímo u oblíbeného parku Komenského spojuje všechny výhody centra města s pohodlím klidné ulice plné vzrostlých stromů. Velkorysé a promyšlené architektonické pojetí domu a všech bytů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk navazuje na to nejlepší ze zdejší funkcionalistické tradice. Velká okna s výhledy, terasy či balkony, vysoký standard společných prostor nebo komfortní parkování přímo v areálu, to vše dělá z Rezidence Sadová nejen příjemné místo pro bydlení, ale i dobrou investici do budoucna.

Rezidence Sadová vzniká kompletní přestavbou stávajícího domu v zástavbě ulice Sadová. Jeho dvě části vzájemně propojené do tvaru písmene T nabídnou celkem 50 bytů, z toho šest mezonetových. V domě jsou navrženy dva výtahy. Sklepy ke každému bytu jsou na stejném podlaží jako byt sám. Je počítáno s dostatkem parkovacích míst pro obyvatele domu. Některá z nich mají vlastní skladovací prostory a napojení na elektřinu pro případné nabíjení elektromobilů.

Na dosah jsou zde školy, školky, univerzita, nákupy i kultura a zdravotní péče.

Byt 4+KK se nachází v posledním, 5. NP uliční části domu, je orientován ulice sadové a do zahrad. Výměra byt je 129,19 m2, se dvěmi terasami a jedním balkonem. K bytu patří a dva sklepy a 3 krytá stání. Toto příslušenství je již zahrnuto v ceně bytu.


Eva Mlčková, Mgr.

Makléř:

19
Eva Mlčková, Mgr.
Telefon: 604 276 446
E-mail:

Odpovědět na nabídku Tisk nabídky

©2015 Dohoda.cz | Created by Tomáš Rozsypálek